Blog Yazıları

Branda / Vinil Baskı ve Uygulama

Blog Yazıları

Branda baskı diye tabir edilen terim ise branda, vinil malzemesinin üzerine yapılan dijital baskıya verilen isimdir. Branda baskı çeşitli gramajlarda (uzakdoğu 260 gr, 400 gr, 440 gr, avrupa branda 400 gr, 440 gr, 510gr) ve tiplerde (delikli ise mesh olarak adlandırılır) olan brandanın üzerine yapılan baskı olarak adlandırılır.

Branda baskı denildiği zaman en çok dış cephelerde ön plana çıkan bir reklam materyalidir. Özellikle bina cephe giydirmelerinde, afişlerde, pankartlarda ışıklı ışıksız germe tabelalarında kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan branda baskı, özellikle dış mekanda uygulama kolaylığından dolayı her yerden görünür olması önemlidir. Etkin görsel kullanımı ile birlikte reklam malzemesi olarak müşteri getirme ve satışlarınızı arttırmada etkili bir faktördür. Günümüzde bu tür reklam malzemelerini günlük hayatımızın birçok yerinde görebilmemiz mümkündür. Gayrimenkul sektöründen fuar sektörüne, hazır giyimden inşaat sektörüne kadar oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur.

Yüksek baskı kalitesi ve 6 renk baskı yapabilen ekosolvent makine departmanımızla sizlere iç mekan kalitesinde   ve piyasa şartlarından daha ekonomik branda, vinil baskı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. 

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this