Display Ürünler

Display ürünler, taşınabilir sergileme malzemeleri hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel ürünlerdir. Ürünlerimiz kurulumda kolaylık sağlar, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir. Bununla beraber maksimum etki sağlar, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili müşterilerinize görsel bir şölen sağlar.

Dpi Reklamda sunumunuz için bir çok çözüm vardır ve her bütçeye uygun çözümler üretilir. Kapsamlı sergi, markalaşma, satış noktası ve promosyonlar için mükemmel bir taşınabilir görüntü çözümü sunan, kolay montaj, esnek yapılandırmalar ve değiştirilebilir grafik imkanı sunuyoruz.

Örneğin, bir fuara mı katılacaksınız? Toplum karşısında bir etkinlik mi düzenliyorsunuz? Kolay taşınabilir ve kolay kurulan görsel sunum sistemlerimiz işinizi kolaylaştıracak.

Örümcek Stand, geniş alanı sayesinde ziyaretçilerinize, müşterilerinize görsel bir şölen sunacak ve ürün/hizmetleriniz ile ilgili geniş bilgi sunacaktır. Ayrıca katlanarak tekerlekli çantasının içine sığar ve taşıma kolaylığı sağlar. Kısa sürede kurulup kaldırılabilir, böylece siz müşterilerinizle daha çok vakit geçirirsiniz.

Roll Up Banner, içine sarabilen mekanizması ile rahat taşıma olanağı sağlar